uvodni_fotka

GALERIE RATOLEST – UMĚNÍ(M) POMÁHAT

Galerie Ratolest je benefiční online galerie, která vznikla v roce 2008. Jejím prostřednictvím si můžete zakoupit autorská díla zavedených i začínajících umělkyň a umělců, kteří se rozhodli svými obrazy podpořit dobrou věc – práci neziskové organizace Ratolest Brno.

Hlavní myšlenkou Galerie Ratolest je „umění(m) pomáhat“ – tedy prostřednictvím prodeje a pronájmu uměleckých děl podporovat děti, mladé lidi a celé rodiny z programů Ratolesti Brno. Veškerý výtěžek galerie jde právě na činnost této organizace.

Galerie Ratolest je online galerie, nabízená díla si můžete prohlédnout z pohodlí vlastního domova. 

V případě zájmu vám připravíme „výstavu na míru“, kdy si můžete vybraná díla prohlédnout i na vlastní oči, v našich prostorách v centru Brna u Moravského náměstí.

NEJNOVĚJŠÍ DÍLA

1 000 

2 000 

2 000 

1 500 

5 500 

3 000 

DÍKY VÁM POMÁHÁME FINANCOVAT ŠŤASTNÉ KONCE

Nezisková organizace Ratolest Brno už od roku 1995 pomáhá ohroženým dětem, mladým lidem i celým rodinám řešit nepříznivé životní situace nebo se jim úplně vyhnout. Ročně pomůže více než pěti stovkám dětí a jejich rodin žít kvalitnější život a začlenit se do společnosti.

Svým nákupem v benefiční Galerii Ratolest umožníte další práci této organizace a uděláte radost hned dvakrát – sobě i klientkám a klientům organizace.

Jak Ratolest Brno pomáhá se dočtete na webových stránkách organizace www.ratolest.cz.

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ GALERIE!

Ať už s tvorbou umění začínáte nebo se umělecké tvorbě věnujete dlouhá léta, rádi vaše díla zařadíme do našeho portfolia, které čítá na více než dvě stě děl od téměř sedmdesáti autorek a autorů.

Získáte možnost se zviditelnit a zároveň pomoci dobré věci. Máte zájem?