Nový autor

LAURA KOVANSKA je fashion & portrait fotografka, art-directorka a majitelka produkční agentury zajišťující reklamní produkci. Tvorba Kovanské významně zasahuje do reklamy.

Laura Kovanska se specializuje na portrétní a módní fotografii již dvanáct let. Pracuje jak s filmovými, tak i digitálními fotoaparáty. Díky svému otevřenému přístupu, smyslu pro humor a neuvěřitelnému fototalentu si vytvořila jedinečný a nezapomenutelný rukopis a styl, který dnes inspiruje mnoho fotografů a umělců po celém světě. Díky kombinaci těchto vlastností dokáže na fotoplace vytvořit velmi přátelskou a otevřenou atmosféru, hýří kreativními nápady a vyhledává spontánní situace.

Dodává lifestylové a fashion fotografie do mnoha mezinárodních tištěných a online magazínů, je zástupkyní CZ/SK fotografek projektu NY Times “Women In Photography”, a také první a jedinou fotografkou ČR a SK s tištěnou publikací v italském VOGUE.  Fotografie Kovanské jsou zveřejněny také high-profile magazínech jako FORBES, VANITY, Vogue Italia, VICE, C-HEADS, ForMen a mnoha dalších. Pracovala na nespočtu reklamních kampaní, například pro Becherovku, Pilsner Urquel, REDBULL, Heineken, Czech Air Force, AVAST SOFTWARE, Budweiser Budvar, STRONGBOW a pro mnoho dalších zahraničních i českých značek či agentur.

Galerie Ratolest třída Kpt. Jaroše 7b magdalena.skapova@ratolest.cz 731 500 050
RATOLEST BRNO, z.s. 602 00 Brno