Kovanska Laura

LAURA KOVANSKA je fashion & portrait fotografka, art-directorka a majitelka produkční agentury zajišťující reklamní produkci. Tvorba Kovanské významně zasahuje do reklamy. 

Laura Kovanska se specializuje na portrétní a módní fotografii již dvanáct let. Pracuje jak s filmovými, tak i digitálními fotoaparáty. Díky svému otevřenému přístupu, smyslu pro humor a neuvěřitelnému fototalentu si vytvořila jedinečný a nezapomenutelný rukopis a styl, který dnes inspiruje mnoho fotografů a umělců po celém světě. Díky kombinaci těchto vlastností dokáže na fotoplace vytvořit velmi přátelskou a otevřenou atmosféru, hýří kreativními nápady a vyhledává spontánní situace. 

Dodává lifestylové a fashion fotografie do mnoha mezinárodních tištěných a online magazínů, je zástupkyní CZ/SK fotografek projektu NY Times “Women In Photography”, a také první a jedinou fotografkou ČR a SK s tištěnou publikací v italském VOGUE.  Fotografie Kovanské jsou zveřejněny také high-profile magazínech jako FORBES, VANITY, Vogue Italia, VICE, C-HEADS, ForMen a mnoha dalších. Pracovala na nespočtu reklamních kampaní, například pro Becherovku, Pilsner Urquel, REDBULL, Heineken, Czech Air Force, AVAST SOFTWARE, Budweiser Budvar, STRONGBOW a pro mnoho dalších zahraničních i českých značek či agentur.

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download intex firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free online course

Galerie Ratolest třída Kpt. Jaroše 7b andrej.bona@ratolest.cz 731 500 050
RATOLEST BRNO, z.s. 602 00 Brno