Malárová Eliška

Info o autorce:

Když se Eliška roku 1989 v Hodoníně narodila, bylo jí bez pochyb předurčeno dělat lidem kolem sebe radost a rozdávat úsměv tam, kde chybí láska a porozumění.

Pro tyto její kvality a předpoklady pracovat s lidmi jí bylo dopřáno úspěšně vystudovat obor speciální pedagogiky na Univerzitě Palackého v Olomouci, který završila roku 2015 magisterským titulem. Během jejího letitého studia měla za sebou již několik významných zkušeností v oblasti malířské tvorby, a to díky reprezentaci na výtvarných soutěžích. Za zmínku jistě stojí čestné uznání v Náchodské Prima sezóně, které získala při studiu na pedagogické střední škole v Boskovicích.

Avšak život sám je nejlepším koučem dělat právě to, co nás baví a pomáhá tvořit vlastní životní příběh. Eliška se nebála další výzvy, díky niž tvoří a žije v Brně.

Když roku 2011 nastoupila na zcela odlišnou pozici, než vystudovala a začala působit v oblasti IT, nemohla tušit, že nyní bude zastávat pozici Expertky na iresoftí talenty (rozumějte personalistky). Své firmě je věrná zásluhami, i srdcem. Mimo nově nabité zkušenosti cítí, že se potřebuje věnovat něčemu, co vychází z ní, realizovat své představy a pocity. Vzpomněla si na svůj milovaný malířský stojan a hned bylo zřejmé, že už od něj nebude času odbíhat. Snad jen ve chvílích, které oddaně věnuje své rodině (milovanému synu Františkovi a manželovi) a přátelům.

Je upřímnou radostí, že se v Eliščiném životě událo vše tak, aby jí nejen osud seslal dar malovat, ale i svůj talent proměnit v umění. Ať, už výzvy nebo nepřízeň. ,,Vždy se usmát, poděkovat a jít zas dál“. Řekla by svými slovy právě na ty dva přítomné okamžiky v našich životech. Eliška vždy věděla, že nejlepším způsobem, jak být šťastná je ,,pro to něco dělat“. Proto jsou její obrazy nositelem pozitivní energie. Proto právě abstrakce, a proto všechny ty spektra barev. Svým citem, rukou a štětcem zaznamenává na plátna vše, co bezprostředně prožívá. Dokáže s barvou pracovat citlivě, s estetickým vcítěním se na vlně rozmanitých emocí. Její inspirací jsou aktuální pocity a nálady, pro které díky svému znamení blížence nemusí chodit dalece. Vnímá život silně, intuitivně a nebojácně.

Milující kamarádka, Lucie Nováková

Studium:

2013 – 2015  Univerzita Palackého v Olomouci, Ústav speciálněpedagogických studií, Ortokomunikace (magisterské studium)

2008 – 2011  Univerzita Palackého v Olomouci, Ústav speciálněpedagogických studií, Komunikační techniky (bakalářské studium)

2004 – 2008  Střední pedagogická škola Boskovice, obor Speciální pedagogika

Výstavy:

2017  (Kosmetické studio Beauty cow)

2018  (Park Line Cafe Brno)

2018  (Kadeřnictví Na stejné vlně)

Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
udemy course download free
download redmi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
download udemy paid course for free

Galerie Ratolest třída Kpt. Jaroše 7b andrej.bona@ratolest.cz 731 500 050
RATOLEST BRNO, z.s. 602 00 Brno